Středočeská liga družstev odstartovala

Šipkový klub GOOD BULLDOG Beroun prodělal poslední dobou pár změn, co se týká složení týmu, který začal hrát již 18. sezónu ve středočeské lize. Je zřejmé, že je to klub s bohatou tradicí a to že mu po minulé sezóně odešli dva klíčoví hráči ho nepoložilo. Do letní ligy nastoupil už nový hráč Adam,kterého sice provázeli nemoci, ale doufejme, že bude brzo v pořádku. Další novou akvizicí mančaftu je Filip,který poprvé nastoupil až ve třetím kole 2. středočeské ligy,a hned udělal první důležitý bod.

Do nové sezóny Bulldoci vstoupili tím nejlepším způsobem. V prvním kole si dokázali poradit s novými (pro nás neznámými) hráči Podproudáci z Bolešic 11:7, ve druhém kole v Hořovicích vyhráli vysoko s Formanama 14:4 a ve třetím kole v dramatickém závěru dokázali otočit zápas, který se v druhé půlce pro ně vyvíjel nepříznivě, ve svoje vítězství 10:8 nad silným soupeřem Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy. A světe div se ....Bulldoci vedou tabulku 2.ligy k všeobecnému překvapení. Teda i jejich.

šipkaři

Samozřejmě nemá cenu teď nějak něco hodnotit, těžcí soupeři samozřejmě přijdou. Ve 4.kole nás čekají Huťaři Hýskov, kteří teď zaznamenali první výhru a určitě půjdou po dalších bodech. Takže ani další zápas nebude jednoduchou procházkou růžovým sadem. A v pátém kole jedeme do Albionu Chlumec,odkud se bodíky jen těžce odvážejí.

Ale vypadá to že Bulldoci dostojí svému názvu a budou se rvát o každý bodík !!!