Závěr sezóny 2016/2017 pro GOOD BULLDOG BEROUN

Šipkový klub v Berouně s velkou 17. letou tradicí, který přešel před 4 lety z Hořovic ukončil svojí další sezónu. Podzim nedopadl nějak moc zvlášt dobře,potáceli jsme se na konci tabulky 2.středočeské ligy, avšak s příchodem nových mladých hráčů na jaře : Johan,Lukáš a ted už i Adam se tým začínal prokousávat výš a výš v tabulce,až na konci skončil na krásném 8. Místě,to znamená v první polovině. A co víc chtít než si splnit cíle. Byli samozřejmě i tací, kteří tvrdili že je to nereálné a že nové hráče mít už nebudeme a že je nás málo a bla bla bla. Ze svých zkušeností za ty léta vím, že vždy se někdo nový objeví. Tak jsme se vsadili a pak si pochutnali na výhře kachnička a kuřátka….mňamka. Co na tom že Johan odchází na zkušenou do první ligy…proč ne. Důležité je, že přišel a řekl to na rovinu – tak to má mezi kamarády být.To samé i Kevin z pracovní a časových důvodů přerušil svojí aktivní činnost v mančaftu.

18788586 10207450342931247 1672803168 n

Tak jsem tak trošku zhodnotil sezónu a teď to nové co přijde. Začali jsme letní ligu, sice jen v pěti hráčích, ale s mladými šipkami, kteří mají chuť hrát a zlepšovat se. Naše skupina je  hodně silná, ale to je jenom dobře pro získání zkušeností s těmi nejlepšími šipkami v našem regionu. Dá se říct přímo k nezaplacení zahrát si s hráči, kteří hrají první ligu nebo extraligu. Už jsme i odehráli první zápas v Praskolesích, i když zmizeli zveřejněný rozpisy na celostátním šipkovém portálu. Tak aspon máme časového fóra. Jo a ten první zápas jsme vyhráli 8:4, takže super vykročení.

K ukončení sezóny na sobotu bude připravená na základně v Prdeli grilovačka a posezení na terase nebo večer unvnitř. Možná i nějaký turnájek v rámci mančaftu. Samozřejmě jsou zvaný všichni , kteří se podíleli v odehrané sezóně na výsledcích družstva. Budou se i projednávat interní záležitosti co se týká další sezóny 2017/2018 ,  hlavně nové dresy, registrační poplatky a podobné  srandy.