Náš team

 

adam profil
Adam Šilhavý
- normálně mám na netu nick Squinty ale jinak mi řikají Adame, debile, vole, obře, prcku a tak no ... Je mi 24 let a pracuji jako inženýr v automobilovém průmyslu. Jsem původem z Berouna, kde jsem se narodil a žil 14 let a pak jsem se přestěhoval do Žebráka. Rád si posedím s přáteli v klidu na zahrádce u piva a nakládaného hermelínu, ale rád zajdu i pořádně propařit celou noc (nebo dvě) do klubu na drink. Čím rozhodně nepohrdnu, je pořádný steak s grilovanou zeleninou. Šipky jsem začal hrát od nového roku 2017 s kolegy z práce. Je to pro mě krásný odpočinek od všedního dne, uvolnění a nový koníček. Jsem sice stále začátečník, ale jednou budu všechny turnaje vyhrávat. V šipkách pro mě je prozatím vzorem každý, kdo hraje lépe a déle než já. Je to pro mě možnost nechat si poradit od zkušenějších hráčů s čímkoliv ohledně šipek.
lukas profil
Lukáš Kopal – Lucassen (1985)
Šipky hraji závodně od ledna 2017, jsou pro mě jak zábavou, tak hlavně výzvou. Hráč se musí spolehnout jen na sebe, koncentrovat se v často hlučném prostředí, protože nikdy neví, zda to nebylo jeho poslední kolo v legu.A se šipkama bych to chtěl dotáhnout až na „měsíc“ :). V „normálním“ životě jsem pracujícím inženýrem v automobilovém průmyslu. Ženatý s manželkou na krku od roku 2015. Krom šipek se snažím aktivně sportovat – fotbal, tennis a jiné míčové hry.
Společenský život: Muzika – numetal (KoRn, Deftones, Papa Roach, Bring met he Horizon, Skillet a další); Filmy – sci-fi, horrory, fantasy, komix; Alkohol – Metaxa, Jack Daniel´s Fire, dánský rum a nesmí chybět ZELENÁ.
Motto: „Člověk musí umět pracovat s materiálem (lidmi), který je dostupný“.
Který z hráčů světových a českých šipek jsou pro mě vzorem?
„The Flying Scotsman“ – Gary Anderson. Z českých hráčů hrající legenda Standa Hájek, mistr týmových duelů – který dokáže vymyslet nemyslitelné a který jako jediný umí DOUBLE 1 – když nepočítám východní němce.
martin profil
Martin Hruška (1964) – předseda klubu
Majitel rockového klubu Prdel v Berouně, v hospodě už dělám 20 let a pořád mě to baví, i když poslední dobou nám stát hází neuvěřitelné klacky pod nohy. Nezadaný rocker tělem i duší, nenapravitelný snílek, bubeník a textař kapely Bulldog – Hard&Heavy.
Šipky jsem prvně zkusil na přelomu roku 1999/2000 a hned za 2 měsíce jsem založil první ligové družstvo. Za těch 17 sezón se vystřídalo v klubu přes 250 šipkařů a šípkařek, z nichž někteří ještě stále aktivně hrají. Jeden z nich to dokonce dotáhl i na vicemistra republiky.
Ze světových hráčů mi nejvíc imponuje Simon Whitelock z Austrálie, tedy teď už z Anglie. Z českých hráčů nikdy nezapomenu na legendy Mílu Navrátila a Láďu Kaisera z Příbramy.
Šipky jsou mojí jednou obrovskou etapou v životě, která mě bude bavit zřejmě až do smrti, i když mám teď velmi málo času hrát a trénovat. Ale aspoň můžu podporovat ty začínající a předávat jim zkušenosti.
standa profil
Standa Hájek (1966) - kapitán družstva
Hraji asi tři roky je to pro mě relax. No mám jen ty nejvyšší cíle. Jsem pohodový padesátník, který pracuje bohužel rukama. Momentálně jsem Berouňák, nezadaný, rád si dám colu s rumem, když vím, že druhý den nemusím řídit. Krom špaghet sním vše a u toho si poslechnu ROCK.
Který z hráčů světových a českých šipek jsou pro mě vzorem? Martin Hofman z Berouna
vlcak profil
Pavel Vlk (1963)
ota profil
Ota Plevka (1972) - vedoucí družstva