4. ročník „Prdel rock pro Klubíčko"

V sobotu 28.01.2017 se v berounském klubu Prdel uskutečnil 4. ročník charitativního koncertu „Prdel rock pro Klubíčko". Klubíčko Beroun je nestátní nezisková organizace a již téměř 20 let je pevně spojeno s poskytováním kvalitních sociálních služeb pro děti i dospělé s těžkým zdravotním postižením a jejich rodiny. V minulém roce se podařilo vybrat 9 000 Kč.

„Nejkrásnější koncert v roce 2017 v Berounské Prdeli. I Vy můžete pomoci v dalším pátém ročníku, třeba jen zakoupením vstupenky, sdílením události, nebo při koncertě do kasičky".
PŘÍSUN POVOLEN (Praha)
punk rock
Kapela vznikla nedávno v roce 2015 a podle pankáčů VOLANT, jejich vzoru, takovým výrazným poznávacím znamením je saxofon, jejž obsluhuje sličná slečna.
http://bandzone.cz/prisunpovolen
RADIATOR (Klatovy)
rock
Poměrně mladá kapela, jejíž průměrný věk je sice kolem 30 let, ale se šestiletou přestávkou fungující již 14 let, Od roku 2010, kdy se dali znovu dohromady v původní sestavě, stihli vydat čtyři rockové alba trochu říznuté punkem.
http://bandzone.cz/radiatorrock
AUTHENTICA
zaujme svým scénickým představením,sekáním hlavy čarodějnice a samozřejmě svojí autorskou hudbou.Patří jí taky díky že rychle zareagovala a nahradila na poslední chvíli kapelu Enormic,která bohužel musela odříct kvůli zápalu plic zpěváka.....takže díky.
http://authentic.webz.cz/
THORAX (Praha)
heavy metal
Svůj staroškolský metal prezentují prozatím na jediné nahrávce „Proč věštírny mlčí" z roku 2013. Kapela vznikla o rok dříve v lednu. A v těchto mrazivých dnech by mělo být (bude) venku určitě druhé CD.
http://bandzone.cz/thorax
HOUPACÍ KŮŇ (Uhříněves)
rock - heavy metal
Nespočet koncertů a čtyři alba na kontě, na kterých již od roku 2004 kombinují melodický rock s občasným zabroušením k metalu či punku. S tímto rokem se představuje v nové sestavě.
http://bandzone.cz/houpacikun
BULLDOG (Beroun)
heavy metal
Kapela vznikla v roce 2015 a o rok později vydali již debutové CD „Chucky", na kterém se prezentují dravým a melodickým heavy metalem.
http://bandzone.cz/bulldog
ROXOR (Nymburk)
heavy metal
Kapela vznikla za totality v roce 1988 a svůj debut „Out of Periphery“ natočili na Propasti v roce 1991. Byť se na jednu dekádu odmlčeli, tak jedou dál a svůj zábavový bigbít představují i na posledním CD „Kazatel" z loňského roku. A v loňském roce si také zahráli po boku slavných GIRLSCHOOL.
http://bandzone.cz/roxorheavy
AMPÉR (Praha)
heavy metal
Ač kapela vznikla za hluboké totality, tak svůj debut „Exhumace" vydali až v roce 2001. Byť mají na kontě pouze ještě jedno album („Sex vítězí"), které vyšlo o dva roky později, tak svoji heavy káru táhnou neuvěřitelných 35 let. Na tento rok je v plánu možná aktuální CD.
http://bandzone.cz/ampermusic
SHITSTORM (Hořovice)
death metal
Heavy metalové melodie zabalená do death metalové krusty. Kapela bez mála funguje tři roky a svoje netradiční metalové dílo zvěčnili v loňském roce na split albu s VALURY a GOAT CULT.
http://bandzone.cz/shitstorm

Ohlasy na festival byli velmi brzo zveřejněny.Samozřejmě klasické média nic.
http://i-klik.cz/novinky/v-beroune-se-hralo-pro-charitu-vytezek-byl-nejvyssi-za-ctyri-roky/#prettyPhoto
http://rockmag.cz/clanky/rock-pro-klubicko-v-prdeli/

Ve čtyři ráno sedím, počítám a přemýšlím. Čtvrtý ročník PRDEL ROCK PRO Klubíčko byl nejlepší ze všech. Nejenom že se sešla vynikajicí parta lidí ať už známých z koncertů v Prdeli, anebo těch, kteří se doslechli a přijeli poprvé, nebo fanoušci kapel, které zde hráli. Uvědomil jsem si dnes že NE všem lidem je jedno jak ostatní žijí a že jsou ochotní pro ty "jiný" něco udělat. Třeba jen zvednout prdel a jít do Prdele na super kapely a pobavit se a tím přispět na dobrou věc.

Chtěl bych vyzdvihnout také muzikanty z těch kapel, ať už přijeli z dálky nebo z blízka na svoje náklady, a dostali za předvedení své autorské tvorby (které nevznikla jen tak sama od sebe, sám vím jaká je to dřina) aspon nějaký to pivo nebo limo, či kafe jen.... nejenom uznání ale i ten "zvláštní pocit" že udělali něco navíc než museli,či chtěli.

Chci všem poděkovat za to že jsou tak skvělí a za to jakou úžasnou atmosféru udělali na tomto nejkrásnějším koncertě v roce. Velké díky všem kteří se zůčastnili.
Mimo všechny ty pocity už taky můžu zveřejnit kolik se vybralo celkem peněz. Za vstupenky se vybralo 13000 a v kasičce se sešlo úctyhodných 4500,-kč, což dává dohromady rekordních 17500,-Kč pro Klubíčko.

Další 5.ročník je naplánovaný na 27.1.2018