Premiéra Atheis´t Faith a Rapete v RC Prdel Beroun

Na jednom z posledních koncertů před prázdninami v RC Prdel Beroun se sešli 3 kapely z Berounska. Jako první odstartovali ATHEIS´T FAITH z Hýskova. Ač byli jen s jedním kytaristou, tak při své premiéře v Prdeli zaujali svým melodickým metalem. Většina návštěvníků ale netrpělivě očekávala vystoupení úplně nové kapely ze záhořanského pásovce. Dokonce jejich věrnej fanoušek Kamil přišel dva dny po operaci :"To jsem si přeci nemohl nechat ujít". Myslím že by jim utekl i s kapačkou klidně. Koncert byl pro mnohé velkým překvapením. Na to, že kluci zkouší jen několik měsíců, tak zapůsobili velmi dobře a dokázali zvednout hlavně dámy ze židlí a dostat je pod podium a světe div se i rozeskákat. Pak svojí premiéru jaksepatří oslavili a užili, zřejmě až do rána.

Třetí kapela - domácí Bulldog už díky omezené době neměl tolik časového prostoru a opět nestihl představit své nové skladby. Díky novým zákazů našeho uvědomělého státu, kterému jde tolik o blaho svého lidu a uvědomělým práskajicím sousedům jsou koncerty částečně zatím omezeny, hlavně časově. Zaplaťpánbůh že Prdel je veliká (která dáma by to tak ráda mohla taky říct) a její terasa poskytuje "zatím" útočiště těm "závadovým" kuřákům.

Kdysi před 30 lety byli pronásledovaní lidé s dlouhými vlasy a ošoupaným oblečením a ihned byli podezříváni z nekalé činnosti a dnes????Myslel jsem že ta doba je už nesmazatelně za námi, že jsme se poučili z minulosti, že nelze kastovat lidi podle oblečení, koníčků, vášní a pod.

Ó bóže jak jsem stále naivní !!!