30.09. 2017 - Bulldog,Tajfun,Mean Mincer

Na poslední sobotu v září si domácí kapela Bulldog-Hard&Heavy pozvala dvě kapely z Karlovarska.
MEAT MINCER je hardrocková kapela z Karlových Varů,která vznikla už v roce 2010 na popelu kapely Hard Attack a při svém vývoji prošla personálními změnami,ale ted už to vypadá na ustálenou sestavu.
Další kapelou bude TAJFUN. Tohle trio muzikantů vzniklo v září roku 2007 v sestavě Johnny Havelka, Tomi Berašon a Víťa Kováč. V té hraje dodnes. Jde o rockovou kapelu z Karlových Varů s vlastními česky zpívanými skladbami. Johnny je autorem písně Věrnost, která je hymnou fanklubu mistrovského extraligového týmu HC Energie.Na triku mají své tři vydané CD a videoclip

" Tajfun je jediná živelná pohroma, na kterou se budete těšit :) "

Poslední kapelu BULLDOG ani není třeba moc představovat. V Prdeli je jako doma,tady zkouší,nahrává,koncertuje. Za druhý rok koncertování se sestava stabilizovala a sehrála a po letošních letních fesťákách (které absolvovala vlastně poprvé), skočí naplno do klubové sezóny, kde termíny koncertů neustále přibývají, ale na svůj domácí klub nezapomínají a vždy jednou za měsíc se tu ukážou.“to slibujeme i do budoucna“ . V září představí další dvě nové skladby „Dávej“ a „Za pravdu do pekla“.

plakát 30.9.2017 BulldogTajfunMean Mincer